Copyright © 2017 Donatas Ufo
Karolina ir Arūnas
Jau turbūrt šimtą kartu sakėm , bet ir vėl pasakysim - mūsų geriausias pasirinkimas yra Donatas ! Fotografo ieškojau tikrai ilgai.. tačiau vis kažkas neįtiko .. pamačius Donato nuotraukas,net nesudvejojau. Tą pačia minutę buvo noras paskambinti Donatui , susitikus mintys absoliučiai sutapo, Jis įsivaizdavo taip ,kaip įsivaizdavome mes. Nuomonės ir norai iš karto sulipo. Jis tapo draugu, su kuriuo galėjai tartis visais vestuvių klausimais nuo A iki Z ... Prie jo nesijautėm susikaustę , buvom savimi , tokie kokie esam - įsimylėje... Žinojau nuo pirmos akimirkos ,kad nuotraukos bus neralios , bus wow... bet kai pamatėme mūsų dienos rezultatus , buvo WOW su ašaromis ir didžiule šypsena veide .. Nuotraukos atspindi tos dienos emocijas , laimę , meilę, blizgančias akis ir norą šypsotis.. nuotraukos visiškai kitokios nei tradicinės "atsistokit, pakelkit ranka, pasisukit..." Tai tikri jausmai , tikros emocijos ir tikras žvilgsnis atsispindintis nuotraukose .. Esame dėkingi Tau Donatai, ir visoms visatoms galioms ,kad mūsų dieną buvai kartu su mumis ! SAJAVIČIAI 100 PROCENTŲ REKOMENDUOJA !
Samanta ir Tomas
Donatai, visų pirma, labai norim Tau padėkot, kad atsiradai mūsu gyvenime. Esi savo srities profesionalas ne kitaip. Daug kartų sakėm Tau ačiū ir norim tai paskyt dar kartą - AČIŪ! Tavo estetika nuotraukose užbūrė nuo pirmos minutės. Esam su Tomu beprotiškai patenkinti kiekviena Tavo nuotrauka. Kaip jau linkėjau, tai linkiu dar kartą parodos, nes Tavo nuotraukos yra ypatingos, ten kur kas daugiau nei tik akimirka brangi jauniesiems. Tai AČIŪ už tai, kad esi!
Aušra ir Egidijus
Jau pirmą kartą išvydę Donato darbus likome sužavėti. Nuotraukos itin stilingos, nebanalios ir išskirtinės, todėl labiausiai už viską norėjome, kad Jis taip pat stilingai įamžintų ir mūsų svarbiausią šventę. Iki šiol labai džiaugiamės šiuo sprendimu. :) Donatai, dar kartą norime nuoširdžiai Tau padėkoti. :) Visų pirma, AČIŪ už neįkainojamus patarimus, bei nuoširdų bendravimą dar iki vestuvių šventės, AČIŪ už didžiules pastangas fotosesijos metu, jautėme, kad darai viską, jog rezultatas būtų pats geriausias ir, žinoma, LABAI AČIŪ už nuostabias nuotraukas, kurios sukelia tiek daug šiltų emocijų, sugrąžina mus į tą dieną ir leidžia pasijusti pakylėtai. :) Donatai, tu puikus žmogus, tikras savo srities profesionalas, džiaugiamės tavo entuziazmu ir energija bei linkime didžiausios sėkmės! :)
Dovilė ir Žygimantas
Donatai, jau ne kartą Tau dėkojome už nuostabias nuotraukas, kurios yra viena už kitą gražesnės. Kaip ir minėjom, pranokai mūsų lūksečius. Ačiū Tau ir Tavo pagalbininkui už skirtą dėmesį mums ne tik per pačias vestuves, bet ir iki jų. Nuolat jautėm tavo rūpestį ir galėjom kreiptis visais vestuvių klausimais, ačiū už patarimus, išsakytą nuomonę ir nuostabų laiką tiek per vestuvinę fotosesiją, tiek prieš vestuvinę. Visi iš bičiulių kas pamatydavo mūsų nuotraukas, teištardavo „VAU“ Tavo dėka turime patį nuostabiausią vestuvinių nuotraukų filmuką, kurį iki šiol negalime atsižiūrėti, o parinkta daina jį dar labiau įprasmina. Buvai labai svarbus mūsų vestuvių svečias, labai labai tuo džiaugiamės ir drąsiai rekomenduojame visiems, kurie vertina ne banalias nuotraukas, kuriems rūpi kokybė ir kurie supranta, jog tokios dienos niekada daugiau nebebus, tad ją įamžinti galima patikėti tik profesionalui. AČIŪ, Donatai
 
Irma ir Vytautas
Donatas – nuostabus fotografas. Jis puikiai išmano savo darbą ir yra atsakingas. Mes tikime likimu ir kai tik pasirinkome Donatą, jog įamžintų mūsų šventę, matyt žinojome, kad viskas bus tiesiog tobula. TOBULAI – nuo pat pradžių iki paskutinių elementų. Drąsiai jį rekomenduojame visiems! Norim pasakyti nuoširdų AČIŪ ir dar kartą pasidžiaugti, kad Tave pažįstam. Nepaleisim taip lengvai, kai matom, ką sugebi! :) Net nedvejodami vėl rinktumėmės Donatas Ufo Photography!
Agnė ir Donatas
Kai dar tik ėmėme ruoštis vestuvėms ir ieškojome fotografo, iškart žinojome, jog norime kažko ypatingo ir ne banalaus. Ir radome Donatą :) bežiūrint jo ankstesnius darbus, pirma mintis kilo - "norime jo bet kokia kaina" :) ir, ačiū visoms aplinkybėms, mes šiuo metu jau džiaugiamės jo kurtomis nuotraukomis ir įamžintomis Didžiosios Dienos akimirkomis. Atlaikėme eilę stresinančių momentų, be proto didelę kaitrą, tačiau rezultatas pranoko lūkesčius. Didžiausias Ačiū, Donatai. Sėkmės darbuose!
Laura ir Mantas
Ačiū, Donatui, kad įamžino mūsų šventės akimirkas! Iš tikrųjų, norėtume pasakyti tiek daug gerų žodžių, tačiau fotografo darbai kalba patys už save. Kiekviena nuotrauka prikausto dėmesį. Ir mes nei akimirkos nesigailėjome, pasirinkdami būtent Donatą. Jis savo srities profesionalas, duodantis begalę svarbių patarimų, kuriais džiaugiamės pasinaudoję. Dar kartelį labai didelis ačiū, kad vos pažvelgę i nuotraukas vėl galime sugrįžti į Tą dieną! Prisiminti būtent Tą akimirką! Mūsų meilės istorija dabar sutalpinta į begalę spalvotų ir nespalvotų kadrų... :) Donatai, linkim, kad dar daugiau žmonių suteiktum galimybę įrėminti savo laimės akimirkas!
Kristina ir Rolandas
Donatai, norime tau iš visos širdies padėkoti už nuostabiausios dienos įamžinimą. Už sugebėjimą iš įamžintų akimirkų sukurti nuostabų pasakojimą, nes kiekviena nuotrauka vis pasakoja kažkokią nuostabią istoriją.... Visi likome sužaveti!!!
Donatai, ačiū tau už paprastumą. Tu - begalo fainas žmogus, o tavo darbai kalba už tave. :)
Jovita ir Aivaras
Donatai, tariame nuoširdų ir didelį AČIŪ - už tai, kad sutikai įamžinti mūsų šventės akimirkas; kad kaskart žiūrint į nuotraukas nedingsta šypsena ir apima malonūs prisiminimai ir, žinoma, už tai, jog esi tikras profesionalas, o Tavo kūrybiškumui ribų nėra . :) Kuo didžiausios sėkmės ir neišsemiamų idėjų!
Monika, Mantas ir Gabrielė
Norime nuoširdžiai padėkoti už profesionalų darbą ir nuostabias nuotraukas. Džiaugiamės Jus pasirinkę! Jūsų dėka turėsim be galo gražiai įamžintas svarbiausias mūsų šventės akimirkas. Šiurpuliukai laksto po kūną iki šiol! Svarbu, kad pamatėme ne tik puikų rezultatą, bet ir pats bendravimas buvo labai malonus. AČIŪ!
Laura ir Šarūnas
Pasirinkome Donatą labai paprastai, draugų namuose, ant sienos pamatėme meniškai šiltą įamžintą vestuvių akimirką...tada supratome,jog šis žmogus kaip tik mums. Neapsirikome, ačiū dar kartą Donatai už visas pastangas, viskas buvo įgyvendinta su kaupu. Tavęs buvo VISUR ir DAUG! O svarbiausia, kad buvai profesionaliai nepastebimas, mums nebuvo nepatogu, ko mes labiausiai bijojome :) Be galo malonu atsiversti nuotraukų albumą, su kiekvienu kartu pamatome vis kažką naujo. Rekomenduojame šį fotografą.
Viktorija ir Žilvinas
Nuoširdžiai norime padėkoti Donatui už mūsų dienos įamžinimą. Fotografo darbas pranoko visus lūkesčius. Pamatę nuotraukas abu ištarėme „vau“. Nuostabiai pagauti kadrai, kiekvienoje nuotraukoje atsispindi akimirkos žavesys, o peržiūrėdami sukurtą foto filmuką galime iš naujo patirti tos dienos džiaugsmingumą. Dėkojame dar kartą ir linkime kuo didžiausios sėkmės! :)